Lägg upp ditt CV - Det tar bara några sekunder

Jobb i Linköpings kommun

Sortera efter: relevans - datum
Sida 1 av 41 resultat

Administratör till Ånestadsskolan ny

  • Sista ansökningsdatum: 2020-11-12.
  • Maria Asplund, Rektor, 013-262682, Maria.Asplund@linkoping.se.
  • Susanna Lindell, Biträdande rektor, 013-202793, susanna…

Administratör till Katedralskolan ny

  • Sista ansökningsdatum: 2020-11-11.
  • Anställningsform: Visstidsanställning längre än 6 månader.
  • Åsa Lennartsson, Gruppchef, 013-20 69 28.

Bovärd vid Stolplyckans trygghetsboende ny

  • Sista ansökningsdatum: 2020-11-09.
  • Annette Söderberg, Verksamhetschef, 013-20 89 59.
  • Kommunal Öst, Facklig företrädare, 010-442 8700, syd.ost@kommunal.se.

Barnskötare till Vidingsjö by, Förskolor Vidingsjö

  • Sista ansökningsdatum: 2020-11-05.
  • Ebba Andersson, HR-konsult, 013-26 35 68, Ebba.andersson@linkoping.se.
  • Marie Bjärud Carlsson, Biträdande rektor, 013-208430,…

Korttidsvikarie inom förskola, skola och ungdomsverksamhet

  • Sista ansökningsdatum: 2021-12-31.
  • Bemanningsgruppen Utbildnings- och arbetsmarknadsförvaltningen, 013-20 79 90, bemanningsgruppen@linkoping.se.

Barnskötare med resursuppdrag till Brunnbyskolan ny

  • Sista ansökningsdatum: 2020-11-10.
  • Jenny Thosteman, HR-konsult, 013-262157, Jenny.Thosteman@linkoping.se.
  • Emma Lund, Rektor, 013-262719, emma.lund@linkoping.se.

HR-administratör till Leanlink Äldreomsorg ny

  • Sista ansökningsdatum: 2020-11-12.
  • Camilla Scharff, Affärsområdeschef, 013-262646, camilla.scharff@linkoping.se.
  • För dig med skyddad identitet.

Stödassistent till Tröskaregatan 87

  • Sista ansökningsdatum: 2020-11-01.
  • Carola Haag, Verksamhetschef, 013-262676.
  • Lena Vallentin, Facklig företrädare Kommunal, 013-20 61 80.

Aktivitetsledare till UngPuls

  • Sista ansökningsdatum: 2020-11-01.
  • Anställningsform: Visstidsanställning längre än 6 månader.
  • Viktoria Wisén, Verksamhetschef, 013-207656, viktoria.wisen…

Personlig assistent till Ryds assistans

  • Sista ansökningsdatum: 2020-11-06.
  • Helena Håkansson, Verksamhetschef, 013-206067, helena.hakansson@linkoping.se.
  • För dig med skyddad identitet.

Handläggare till enhet Integration ny

  • Sista ansökningsdatum: 2020-11-12.
  • Leyla Sarikahya, Enhetschef, 013-262560, leyla.sarikahya@linkoping.se.
  • Gustav Södling, Facklig företrädare, Vision, 072 574…

Undersköterskor till Spinnrocken och Gläntans vårdboende

  • Sista ansökningsdatum: 2020-11-04.
  • Anna-Carin Lindström, Verksamhetschef, 013-29 46 05, anna-carin.lindstrom@linkoping.se.
  • För dig med skyddad identitet.

Vuxenpedagog till Daglig Verksamhet Fanfaren

  • Sista ansökningsdatum: 2020-11-06.
  • Petra Almerén, Verksamhetschef, 013-205654, Petra.Almeren@linkoping.se.
  • Kommunal Öst, Facklig företrädare, 010-442 8700, syd…

Barnskötare med resursuppdrag till Rosendalsskolan

  • Sista ansökningsdatum: 2020-11-04.
  • Anställningsform: Visstidsanställning längre än 6 månader.
  • Jenny Thosteman, HR-konsult, 013-262157, Jenny.Thosteman@linkoping…

Elevassistent till grundsärskolan åk 7-9, Ekholmsskolan/Nya...

  • Sista ansökningsdatum: 2020-11-12.
  • Maria Jakobsen-Petersson, 013 294938, Maria.Jakobsen-Petersson@linkoping.se.
  • För dig med skyddad identitet.

Ta emot de senaste jobben med dessa sökkriterier via e-post (gratis!)